درباره ما

شرکت تولید تجهیز مهام صنعت در سال 1388 با تکیه بر تجربه مستمر مدیران این شرکت در زمینه پروژه های تاسیساتی و فروش تجهیزات آبرسانی و ارائه خدمات مهندسی مربوطه تاسیس گردیده است.

تجربه و دانش روز

شرکت تولید تجهیز مهام صنعت بدلیل برخورداری از امتیاز نمایندگی رسمی فروش و خدمات پس از فروش شرکتهای موتوژن، پمپیران، جمکو، الکتروژن، لوورا و پنتاکس، VEM و محصولات ساخت ترکیه، طیف وسیعی از تجهیزات آبرسانی از جمله انواع پمپهای گریز از مرکز، الکتروموتور، بوستر پمپهای آتشنشانی و آبرسانی و … را در اختیار دارد. ترکیب تجربه این شرکت، کادر مهندسین مجرب و نیز طیف وسیع محصولات، مناسبترین راهکارهای فنی را در زمینه سیستمهای ایستگاه پمپاژ آب، الکتروموتورها و بوسترپمپ ها در اختیار مشتریان عزیز قرار می دهد.

شرکت تولید تجهیز مهام صنعت با توجه به تجربه در مورد فروشگاه اینترنتی و نقاط قوت وضعف آن نسبت به فرهنگ خرید تجهیزات تاسیسات مکانیکی خود را برآن داشته تا علاوه بر خدمات غیر حضوری با داشتن نمایشگاه یا فروشگاه دائمی خود نسبت به تکمیل خواسته مشتریان بصورت حضوری در خدمت شما عزیزان باشد.
شرکت تولید تجهیز مهام صنعت در راستای اعتماد و لذت خرید تمامی محصولات و تجهیزات تهویه مطبوع و سرمایش و گرمایش نسبت به اصالت و گارانتی دارای پشتبانی و ضمانت در سایه شرکتهای تولیدی و وارداتی بوده ودر این زمینه با توجه به نیاز مشتریان باتوجه به عدم وابستگی به برند در خدمت شما مشتریان می باشد.
این شرکت با توجه به تجربه وسابقه فروش تجهیزات سرمایش و گرمایش و تهویه مطبوع لذا کارشناسان فروشگاه دلتا تجهیز نسبت به ارسال بموقع و صحیح کالا تمام تلاش خود را می نمایند.
باتوجه به سابقه بالای کارشناسان شرکت تولید تجهیز مهام صنعت و مجوزهای فعالیت صنفی و اینترنتی و حضور فیزیکی در قلب بازار بزرگ ماشین آلات صنعتی ، کشاورزی و ساختمانی و همچنین تاسیسات ، سرمایش و گرمایشی و سابقه فروش و مشاوره در زمینه تاسیسات مکانیکی این اطمینان را به شما عزیزان می دهیم نسبت به انتخاب و خرید خود ما را در کنار خود دانسته و شرکت تولید تجهیز مهام صنعت را پشتیبان خرید شما و نه فروش کالا بدانید.